Mateusz Podlecki - Redaktor HelloFinance
Mateusz Podlecki
Redaktor HelloFinance
Pomaga ludziom podejmować lepsze decyzje finansowe, by mogli dzięki temu wieść szczęśliwsze życie. Pisząc artykuły w HelloFinance, buduje świadomość ekonomiczną i finansową. Oprócz tego pasjonuje się edukacją medialną i nowymi technologiami oraz ich wpływem na codzienność.

Najważniejsze informacje

Zapalony podróżnik z muzyczną pasją, który (prawie wszędzie) dostrzeże jazzowy sznyt.

Miłośnik planszówek i siatkówki, który w wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, łącząc nieoczywiste smaki i aromaty.

Głęboko wierzy, że prawdziwa nauka i nowe technologie w połączeniu z empatycznym, ludzkim podejściem może zmienić życie na lepsze. 

Doświadczenie

Z tworzeniem wartościowych treści związany od 2015 roku. Budował serwisy turystyczne, podróżnicze, fin-techowe i edukacyjne, a także rozwijał marki m.in. z sektora health & wellness i e-commerce.

Wykształcenie

Mateusz jest magistrem teologii i komunikacji społecznej, a także doktorem edukacji medialnej. Ukończył również szkolenia z zakresu mediacji i komunikacji marketingowej. Wciąż poszerza swoje zainteresowania m.in. w zakresie ekonomii behawioralnej, storytellingu i direct copywritingu.

Misja

Chcę, żeby treści na HelloFinance pomagały rzeczywiście podejmować lepsze decyzje finansowe, które pomogą czytelnikom wieść szczęśliwsze życie. Nie będzie to możliwe bez budowania świadomości ekonomicznej i finansowej, dlatego czytajcie ile się da!

Ostatnie artykuły
Zobacz innych autorów
Filip Żyro

Filip Żyro

Redaktor HelloFinance

Agata Jach

Agata Jach

Redaktorka HelloFinance

Grzegorz Koper

Grzegorz Koper

Redaktor HelloFinance